تور مجازی در اصفهان

تور مجازی در اصفهان ارائه نمای مجازی محیط کار به مخاطبان با رویکردی جدید و تاثیرگذار برای همه مشارغل می باشد. همه فروشگاه ها و شرکت ها ، مراکز آموزشی ، هتل ها ، مراکز درمانی ، مراکز فرهنگی و… می توانند با تهیه تور مجازی در اصفهان جلوه ای زیبا از فضای کسب و کار خود، در فضای مجازی نمایش دهند.تور مجازی در اصفهان حضور واقعی در اماکن کسب و کار برای کاربران را تداعی می کند و با گفتار صوتی همزمان مانند یک راهنما به توضیحات مربوط به کسب و کار شما می پردازد.در نهایت با ارائه فیلم ، عکس ،گوگل مپ و آدرس و کلیه شبکه های اجتماعی در این لینک بارگذاری شود.

همچنین این لینک قابل بارگذاری در سایت، بیوی پیج و انتشار این لینک حتی با پیامک ساده نیز انجام می گیرد

عکس های 360 درجه در اصفهان

عکس های 360 درجه در اصفهان قابلیتی بین عکس و فیلم را به شما نشان می دهد.خروجی این تکنیک همچون فیلم است با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب می باشد .در این عکس های 360 درجه می توان  به هر طرف که می خواهیم زوم کنیم و سوژه را با جزئیات بیشتری ببینیم.

در نهایت خروجی کار این عکس های 360 درجه در اصفهان لینکی می باشد که با پیامک و در تمامی شبکه های اجتماعی قابل بارگذاری است.

مجری رسمی تور مجازی در اصفهان

بامداد تنها مجری رسمی تور مجازی در اصفهان است و بامداد یکی از معدود سرآمدان ارائه نمای مجازی محیط کار به مشتریان و مخاطبان با رویکردی جدید و موفق بوده و هست.

مجری رسمی تور مجازی در اصفهان در این عرصه تمام تلاش خود را داشته تا لینکی باکیفیت و با جلوه های زیبا از فضای کسب و کار به مشتریان ارائه بدهد.

آماده سازی تصاویر 360 درجه با کیفیت بسیار بالا

با تنها مجری رسمی تور مجازی در اصفهان همراه باشید.